Over-The-Counter (OTC) Kriptopara Ticareti

Küresel kriptopara piyasalarına tek bir erişim noktası sağlayarak 20.000 Euro üzerindeki büyük hacimli işlemler için en iyi fiyatı ve en yüksek likiditeyi sunuyoruz.

Yüksek meblağlı kripto para işlemlerini kolayca, hızlı ve en iyi fiyatlarla yapın

Bitcoin Türkiye Over-The-Counter (Tezgah Üstü) (OTC) hizmeti, benzersiz piyasa likiditesine erişimi hızlı işlem süreleriyle birleştirir. Bu hizmet, büyük hacimli işlemlerde piyasa hareketlerine maruz kalmadan, büyük miktarlarda 20.000 Euro veya daha üstü kriptopara ticareti yapmak isteyen müşteriler için hazırlanmıştır.

Her işlem anında belirtilen fiyat üzerinden gerçekleştirilir ve yürütülür. Ne borsa fiyatlarındaki değişimlere maruz kalır ne de borsa ekranlarındaki order booklarda görünür. Özel bir hesap yöneticisi, tüm işlemlerde size yardımcı olacaktır.

Neden Bitcoin Türkiye OTC?

Kişisel ve Gizli Hizmet

Tüm işlemlerinizde, araştırmalarınızda ve sorularınızda size gizlilik içinde yardımcı olan özel bir Hesap Yöneticisine sahip olacaksınız.

Hızlı Takas *

Doğrulandıktan sonra hemen işlem yapabilirsiniz. Bu işlem tamamlandığında gelecekteki işlemler için başka hiçbir şeye ihtiyacımız yoktur.
* Alım-Satım süresi ticari şartlara bağlı olarak değişebilir.

Yüksek Likidite

Dünyanın dört bir yanındaki geniş bir ticaret ortakları ağı, hangi ticari boyutta olursa olsun müşterilerimiz için en iyi piyasa fiyatlarını sağlar

Sıkça Sorulan Sorular

 1. Masraflar neler?

  Sabit olarak toplam tutardan %0,4 komisyon alıyoruz. İşlemlerden önce her şey dahil net bir fiyat sunuyoruz. Gizli ücret veya masraf yok.

 2. Ödeme yöntemleri nelerdir?

  Havale veya EFT ile ödeme kabul ediyoruz. Ödemelerinizi Euro veya GBP olarak yapabilirsiniz.

 3. Sistem hangi kriptoparaları destekliyor?

  BTC & ETH destekliyoruz. 

 4. Onay süreci ne kadar sürüyor ve ilk alışverişimi ne zaman yapabilirim?

  İlk işleminizden önce kimliğinizi doğrulamak için sizden birkaç belge istiyoruz. Doğrulama tamamlanır tamamlanmaz işlem yapabilirsiniz. Bu süreç bir kereye mahsus olup ilerde yapacağınız hiçbir işlemde sizden ekstra bir şey talep etmiyoruz.

 5. Kriptoparaları nerede saklıyorsunuz?

  Diğer borsalardan farklı olarak biz müşterilerimizin kriptoparalarını kendi hesaplarımızda tutmayız. Ledger Nano S gibi donanım cüzdanları kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

 6. Nakit param bana nasıl ödenecek?

  Nakit ödemeleri, yerleşik kişi, şirket veya kurum adına tahsis edilmiş herhangi bir Türk veya uluslararası banka hesabına yatırıyoruz. 

 7. Hangi para birimlerini destekliyorsunuz?

  EUR ve GBP‘yi destekliyoruz.

 8. Şirket olarak alım-satım yapabilir miyim?

  Evet. özel uluslararası şahıs, şirket ve tröstleri kabul ediyoruz

Burada cevabını vermediğimiz bir sorunuz mu var? Alım-Satım ekibimizle bugün iletişime geçin.

Alım satıma hazır mısınız?