GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

İşbu Gizlilik Sözleşmesinin amacı, EU Internet Ventures BV şirketi (Bitcoin.com.tr) olarak, web servis ve/veya dijital kaynaklarımızı kullanan kişilerin kişisel verilerinin korunması olup, şirketimiz ile paylaşılan bilgi ve verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartlarını tespit etmektir.

Bitcoin.com.tr kullanıcılarına elektronik ortamda sunmuş olduğu hizmeti kullanıcı bilgilerine ilişkin gizlilik ve güvenliği ön planda tutarak gerçekleştirmektedir.

Bitcoin.com.tr kullanıcılara dair edindiği bilgileri KVKK’na uygun şekilde ‘Gizlilik Politikası’ ve ‘Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’ çerçevesinde korumayı taahhüt eder.

Şirketimiz, alınan bilgilere yönelik her türlü yetkisiz erişimin engellenmesi için, bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemlerini almaktadır. Bitcoin.com.tr çalışanları bilgilerinize sınırlı ve gerektiği kadar erişim sağlar. Bitcoin.com.tr kullanıcı bilgilerinin edinimi, kullanılması, saklanması ve diğer taraflarla paylaşılmasına dair her türlü eylemini kişisel verilerin korunmasına ve diğer mevzuat hükümleri ile şirket içi düzenlemelere uygun şekilde gerçekleştirmektedir. 1.

Bu kapsamda, kullanıcılara ilişkin her türlü bilgi, kullanıcılara daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek ve yasalarda açıkça tanımlanmış yükümlülükleri yerine getirmek amaçlarıyla edinilmekte, kullanılmakta, saklanmakta ve hizmeti yerine getirmek için üçüncü bir taraftan destek hizmeti alınması durumunda bu üçüncü tarafla paylaşılmaktadır.

Bitcoin.com.tr  Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metni’nde aksi belirtilmedikçe kullanıcı bilgileri, yalnızca kullanıcının talep ettiği hizmetin yerine getirilmesi ve Bitcoin.com.tr’nin meşru menfaatlerinin korunması amaçlarına uygun olarak işlenmekte, kullanıcının açık rızası yoksa hizmet talebini aşan pazarlama ve/veya ürün sunma gibi çalışmalara konu edilmemektedir. Bu tarz iletiler, sadece ticari ileti izni vermiş kullanıcılara gönderilmektedir.

Şirketimiz tarafından sunulan ürün ve hizmetlerle ilgili olarak tanıtım, pazarlama ve promosyon faaliyetleri yapılması için tarafınıza ileti gönderilebilecektir. Bu iletileri almak istemiyorsanız kayıt esnasında karşınıza çıkan; “Evet, Bitcoin.com.tr’den özel teklifler ve güncellemeler almak istiyorum” bağlantısına tıklayarak, listeye kayıt olmamayı seçebilirsiniz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Bitcoin.com.tr ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.
Gerek bu internet sitesinden bağlantı verilen sitelerdeki, gerekse de diğer internet sitelerine bağlantıların riski, kullanıcıya aittir. Bu sitelerde verilen bilgilerin doğruluğu ile bu sitelerden verilen diğer bağlantıların nitelikleri Bitcoin.com.tr tarafından araştırılmamış ve doğrulanmamıştır.

Bitcoin.com.tr, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Elektronik hizmet ortamlarımızdan bazıları, zaman zaman üçüncü taraf web siteleri gibi bazı elektronik ortamlara link (bağlantı) verebilmektedir. Bu Gizlilik Politikası içeriğinde yer alan taahhütler ve ilkeler sadece Bitcoin.com.tr’ye ait elektronik hizmet kanalları için geçerlidir ve diğer üçüncü taraf ortamları kapsamamaktadır. Link (bağlantı) ile gidilecek diğer elektronik ortamların kullanım ile ilgili farklı ve kendilerine özgü gizlilik güvencesi ve kullanım şartları olabilir ve bu şartlar, Bitcoin.com.tr’nin sağladıklarından daha düşük bir güvenlik düzeyine tekabül edebilir.

Buna bağlı olarak, elektronik hizmet kanallarımızda reklam, banner, içerik maksatlı veya başka bir maksat ile geçilen üçüncü taraf elektronik ortamların bilgi kullanımı, etik ilkeleri, gizlilik prensipleri, nitelik ve servis kalitesi ile bu ortamlarda oluşabilecek herhangi bir maddi/manevi zarar ve kayıplardan Bitcoin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Bitcoin.com.tr platformunu ve diğer elektronik hizmet kanallarını kullanan her kullanıcımız, yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.